نتایج تست Display Mate از برتری نمایشگر آیفون ۱۰ نسبت به رقبا حکایت دارد – دیجیاتو – آموزش بازاریابی

با عرضه آیفون ۱۰ به بازار قابلیت ها و ویژگی های این موبایل توسط منابع مختلف مورد آزمایش قرار گرفته که در جدیدترین مورد، کمپانی «Display Mate» با بررسی عملکرد نمایشگر آیفون ۱۰ آن را «بهترین نمایشگر موبایل در بازار» خوانده است
بر اساس نتایج تست Display Mate نمایشگر آیفون ۱۰ بالاترین روشنایی در میان نمونه های OLED را دارد که با رقم نهایی ۶۳۴ نیت، نسبت به گلکسی نوت ۸ با روشنایی ۵۶۰ نیت (در حالت تنظیم خودکار) زیر نور خورشید عملکرد بهتری خواهد داشت. همچنین نمایشگر آیفون ۱۰ در روشنایی بسیار پایین (مثلاً ۲ نیت) نیز دقت رنگ خود را حفظ می کند که این ویژگی در سایر OLED های بازار وجود ندارد.

همان طور که احتمالاً می دانید Display Mate در زمینه توسعه نرم افزارهای مورد نیاز برای سنجش نمایشگرها تخصص داشته و هر از گاهی دیوایس های پرفروش و محبوب بازار را مورد بررسی قرار می دهد.

نمایشگر آیفون ۱۰ با روشنایی ۶۳۴ نیت زیر نور خورشید عملکرد مناسبی دارد

لازم به ذکر است که نمایشگر آیفون ۱۰ از چیدمان الماسی با زاویه ۴۵ درجه برای زیرپیکسل ها استفاده می کند که مشابه چیدمان موجود در نمایشگر گلکسی نوت ۸ بوده، و از تصحیح فرکانس مناسبی در نمایش خطوط زاویه دار برخوردار است.

آیفون ۱۰ نیز یکی از محصولات پرطرفدار بازار است که برای نخستین بار توانسته عنوان نمایشگر سال را از سامسونگ برباید؛ جالب اینجاست که این برتری به لطف نمایشگر تولید شده توسط شرکت کره ای محقق گشته است.

با عرضه آیفون ۱۰ به بازار قابلیت ها و ویژگی های این موبایل توسط منابع مختلف مورد آزمایش قرار گرفته که در جدیدترین مورد، کمپانی «Display Mate» با بررسی عملکرد نمایشگر آیفون ۱۰ آن را «بهترین نمایشگر موبایل در بازار» خوانده است.

گفتنی است به عقیده Display Mate اپل توانسته با بهینه سازی های نرم افزاری و کالیبره کردن مناسب رنگ ها، نسبت به سامسونگ نتایج بهتری از نمایشگر OLED تولید شده توسط شرکت کره ای بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *